Folie Okienne
Amplus

Wyróżnia nas profesjonalizm

Folie ochronne

Zadaniem folii ochronnych jest zabezpieczanie szklanych powierzchni przed uszkodzeniem, zarysowaniem czy zabrudzeniem. Niektóre z folii można stosować do zabezpieczania innych płaskich powierzchni jak płyty z plastiku np. pleksi. Niekiedy folie mogą zabezpieczyć takie powierzchnie przed pęknięciem.

Bardziej wytrzymałe folie zaliczane są do grupy folii bezpiecznych lub antywłamaniowych i nie tylko potrafią zabezpieczyć szybę przed pęknięciem, ale w ekstremalnych wypadkach utrzymać spękane kawałki razem.

Folia na szklane podłogi zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem

Folia anty-grafiti umozliwia szybkie usunięcie zabrudzeń

Każda z folii ochronnych ma naniesiony specjalny klej, umożliwiający jej przyklejenie do chronionej powierzchni

Najważniejszą zaletą folii ochronnych jest ich możliwość wymiany. Jeśli folia chroniąc powierzchnię sama w końcu ulegnie zarysowaniu; w bardzo prosty sposób można ją zdjąć i wymienić na nową. W ten sposób tanim kosztem zachowamy powierzchnię w stanie niezmienionym i będzie mogła ona służyć nam przez długie lata i pozostać estetyczna tak jak nowa!

Folia oleofobowa zabezpiecza ekran dotykowy przed zabrudzeniem

Folia chroni podłogę przed zarysowaniem przez fotel komputerowy

W zależności od zastosowania wyróżniamy:

  • Folie zabezpieczające szklane podłogi - zabezpieczają szklane podłogi i schody przed zarysowaniami podczas codziennej eksploatacji
  • Folie ochronne do okien i szkła - zabezpieczają szyby i stolarkę okienną na czas remontu
  • Folie zabezpieczająca do szkła - po rozbiciu szyby utrzymują razem odłamki
  • Folie ochronne na podłogę - uniwersalne zabezpieczenie przed zarysowaniami
  • Folie anty-graffiti - do zabezpieczania gładkich powierzchni przed aktami wandalizmu, łatwo usunąć np. malowanie sprayem
  • Folie oleofobowe - zabezpieczają przed zabrudzeniami i tłuszczem. Stosowane do zabezpieczania ekranów wszelkiego rodzaju wyświetlaczy.

Folie ochronne w naszym sklepie.