Folie Okienne
Amplus

Wyróżnia nas profesjonalizm

FOLIA OKIENNA MATOWA KOLORY

Folie okienne matowe Kolory to folie wewnętrzne, które stosujemy wszędzie tam, gdzie niewskazany jest wgląd do wnętrza pomieszczenia.
W naszym asortymencie posiadamy pięć folii okiennych matowych.

1) Folia okienna matowa Mat Mrożony.

Folia okienna matowa Mat Mrożony daje efekt mrożonego szkła i występuje w szerokości 1,22m. Folia Mat Mrożony przeznaczona jest do montażu na wszystkich powierzchniach płaskich oraz na wszystkich typach okien w elewacji budynku jak i wewnątrz budynku : okna plastikowe z szybami zespolonymi, okna drewniane z szybami zespolonymi i okna drewniane z szybami pojedynczymi.

Folia okienna matowa Mat Mrożony charakteryzuje się delikatnie chropowatą powierzchnią i dużą przepuszczalnością światła.

2) Folia okienna matowa White Matte.

Folia okienna matowa White Matte jest koloru białego i występuje w szerokości 1,524m i 1.83m.
Folię White Matte można stosować na każdą powierzchnię szklaną, tworzywo sztuczne i wszystkie typy okien w elewacji budynku jak i wewnątrz budynku : okna plastikowe z szybami zespolonymi, okna drewniane z szybami zespolonymi i okna drewniane z szybami pojedynczymi.

Folia okienna matowa White Matte charakteryzuje się dużą przepuszczalnością światła.

3) Folia okienna matowa Silver Matte.

Folia okienna matowa Silver Matte jest koloru srebrnego i występuje w szerokości 1,524m.
Folię Silver Matte stosujemy na każdą powierzchnię szklaną, tworzywo sztuczne i okna w elewacji budynku : okna drewniane z szybami pojedynczymi.

WAŻNE: Folie okienną Silver Matte można stosować na okna z szybami zespolonymi ale wyłącznie wewnątrz budynku ( z pomieszczenia do pomieszczenia).

Stosujemy ją więc wszędzie tam, gdzie niewskazany jest wgląd do wewnątrz pomieszczenia jednocześni przy ograniczeniu światła.

4) Folia okienna matowa Grey Matte

Folia okienna matowa Grey Matte jest koloru szarego i występuje w szerokości 1,524m.
Folię Grey Matte stosujemy na każdą powierzchnię szklaną, tworzywo sztuczne i okna w elewacji budynku : okna drewniane z szybami pojedynczymi.

WAŻNE: Folie okienną Grey Matte można stosować na okna z szybami zespolonymi ale wyłącznie wewnątrz budynku ( z pomieszczenia do pomieszczenia).

Stosujemy ją więc wszędzie tam, gdzie niewskazany jest wgląd do wewnątrz pomieszczenia a rozproszenie światła może być niewielkie.

5) Folia okienna matowa Bronze Matte

Folia okienna matowa Bronze Matte jest koloru brązowego i występuje w szerokości 1,524m.
Folię Bronze Matte stosujemy na każdą powierzchnię szklaną, tworzywo sztuczne i okna w elewacji budynku : okna drewniane z szybami pojedynczymi.

WAŻNE: Folie okienną Bronze Matte można stosować na okna z szybami zespolonymi ale wyłącznie wewnątrz budynku ( z pomieszczenia do pomieszczenia).

Stosujemy ją więc wszędzie tam, gdzie niewskazany jest wgląd do wnętrza pomieszczenia
a ilości wpadającego światła ma być niewielka.

Jeżeli szukają Państwo innych folii matowych lub wzorzystych zapraszamy na poniższy link.

folie okienne matowe Kolory

Folie okienne - SKLEP

CIEKAW JESTEŚ JAK MONTUJE SIĘ FOLIE OKIENNE KOLORY.

ZAPRASZAMY NA PONIŻSZY LINK

INSTRUKCJA MONTAŻU FOLII MATOWEJ