Folie Okienne
Amplus

Wyróżnia nas profesjonalizm

DLACZEGO STOSUJEMY FOLIE OKIENNE?

POSIADAMY W SWOJEJ OFERCIE WIELE RÓŻNYCH FOLII OKIENNYCH, O RÓŻNYM ZASTOSOWANIU.

SILVER 20
Folie okienne przeciwsłoneczne zewnętrzne.

Na poniższych zdjęciach, przedstawiam obiekty, w których zastosowano bardzo skuteczne folie okienne przeciwsłoneczne zewnętrzne. W dużym stopniu zapobiegają one nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń w okresie letnim.

R-20
Folie okienne przeciwsłoneczne wewnętrzne.

Na poniższych zdjęciach zastosowano folie okienne przeciwsłoneczne wewnętrzne, aby zapobiec nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń a jednocześnie o dużej przepuszczalności światła.

R-10_S
Folie okienne lustra

Folie lustra są to folie w głównej mierze montowane na szybach z pomieszczenia do pomieszczenia. Zamontowana np. na szybie okiennej lub na drzwiach mieszkania, daje efekt bardzo mocnego lustra weneckiego w kolorze srebrnym.

folia_lustro_001

widok na zewnątrz pomieszczenia

folia_lustro_002

widok od wewnątrz pomieszczenia

folia_lustro_003

przed zamontowaniem folii lustro weneckie

folia_lustro_004

po zamontowaniu folii lustro weneckie

White_Matte
Folie okienne wewnętrzne matowe

Folie okienne wewnętrzne matowe montowane są głównie tam,gdzie niewskazany jest wgląd do pomieszczenia lub po prostu chcemy uatrakcyjnić witrynę sklepową.

White_Matte
Folie okienne wewnętrzne matowe Wzorzyste

Folie okienne wewnętrzne matowe Wzorzyste montuje się na każdą powierzchnię płaską np.: szklaną, pleksi czy tworzywo sztuczne. Głównie folie montuje się aby uatrakcyjnić szyby okienne, witryny sklepowe albo zmienić wygląd szklanych drzwi czy okien.

4_mill
Folie ochronne bezpieczne

Folie ochronne bezpieczne są to folie przeznaczone do montażu wewnątrz pomieszczenia. Głównie znajduje ona swoje zastosowanie w przemyśle spożywczym. Folia skutecznie przytrzymuje szkło przed rozpryśnięciem, w przypadku stłuczenia lub pęknięcia a więc zapobiega przedostaniu się odłamków szkła do żywności.

SAFETY_8_MILL
Folie okienne antywłamaniowe

Folie okienne antywłamaniowe są to folie przeznaczone do montażu wewnątrz pomieszczenia. Dzięki zastosowaniu folii okiennych antywłamaniowych szyba, na poniższym zdjęciu, nie została rozbita, a kilkanaście uderzeń siekierą spowodowało jedynie otwór w szkle.

rolika_foli_anty-elektrosmog
Folia anty-elektrosmog

Folia anty-elektrosmog to specjalistyczna folia, której głównym zadaniem jest ograniczenie szkodliwego wpływu zanieczyszczenia elektromagnetyczne (elektrosmogu) na organizm człowieka. Zjawisko elektrosmogu związane jest z występowaniem sztucznych pól elektrycznych i magnetycznych różnych częstotliwości powstałych w wyniku przepływu prądu w urządzeniach domowych. Żródłem są też telekomunikacyjne stacje nadawcze (anteny nadajników sieci telefonii komórkowej), linie energetyczne itd. Takie niekorzystne promieniowanie może mieć negatywny wpływ na nasz układ nerwowy, układ immunologiczny, układ krążenia oraz powodować wady rozwojowe.

anty-grafiti
Folia Anty-graffiti

Folia Anty-graffiti to folia okienna zabezpieczająca płaskie powierzchnie na wypadek szkód spowodowanych aktami wandalizmu. Folie Anty-graffiti montuje się na każdej powierzchni płaskiej np. szklanej lub plastikowej. Zabezpiecza witryny sklepowe, przystanki autobusowe i tramwajowe, przeszklone powierzchnie w autobusach i tramwajach, tablice informacyjne czy bilbordy przed szkodami spowodowanymi przez wandali np. : - zarysowania – posiada warstwę odporną na zarysowania - rysunki wykonane sprayami czy farbą do graffiti - umożliwia szybkie i łatwe usuwanie rysunków dostępnymi na rynku środkami myjącymi, bez konieczności wymiany folii czy całej powierzchni.

rolka_przeciw-parowaniu
Folia przeciw-parowaniu

Folia przeciw-parowaniu ma za zadanie chronić każdą szklaną powierzchnię przed zaparowaniem i skraplaniem się na niej wody. Folia przeciw-parowaniu jest całkowicie przezroczysta i po naklejeniu jej na płaskiej powierzchni jest niewidoczna. Zewnętrzna warstwa folii jest gładka i wygląda identycznie jak szkło. Dodatkowo folia na całej swej powierzchni posiada warstwę odporną na zarysowania, chroniąc powierzchnię na której jest zamontowana

SAFETY_4_MIL_SILVER
- Folie na poliwęglan

Folia na poliwęglan,przeznaczona jest do montażu zewnętrznego,wyłącznie na powierzchniach poliwęglanu. W dużej mierze redukuje promienie słoneczne, co przekłada się na polepszenie komfortu w pomieszczeniach.