Folie Okienne
Amplus

Wyróżnia nas profesjonalizm

Profesjonalne montaże folii okiennej
Montujemy folie na terenie całego kraju.
Udzielamy gwarancji na montaż oraz folię okienną.

Zastanawiasz się czy zamontować u Siebie folię okienną?
Służymy Pomocą.
ZOBACZ JAK MY TO ROBIMY!

- montaż folii okiennej zewnętrznej lustrzanej na szybach w oknach zespolonych. Do montażu na powyższym zdjęciu użyto folii okiennej przeciwsłonecznej Silver 20. Folia ta charakteryzuje się dużą redukcją promieni słonecznych czyli ciepła, które zostaje odbite od folii okiennej zanim przedostanie się do wewnątrz pomieszczenia.

- montaż folii okiennej wewnętrznej matowej na szybach w oknach zespolonych. Folia okienna matowa przesłania widok do wewnątrz pomieszczenia. Na zdjęciu powyżej, użyto folie wewnętrzną matową White Matte, która imituje piaskowane szkło.

- montaż folii okiennej bezpiecznej na pakietach szybowych. Folia okienna bezpieczna to folia, która ma za zadanie przytrzymać odłamki szkła podczas stłuczenia szyby, okna lub lustra. W montażu na zdjęciu powyżej użyto folii bezpiecznej Safety 4 Mil. Dużym atutem tej folii jest jej bezbarwny kolor, co sprawia że nikt prócz nas nie spodziewa się że folia znajduje się na oknie.

- montaż folii okiennej „Lustro Weneckie” na szybie w oknie z pomieszczenia do pomieszczenia Folia „Lustro Weneckie” wykorzystywana jest wszędzie tam gdzie chcemy uzyskiwać widoczności wyłącznie w jedną stronę tzn. widzisz wszystko co dzieje się obok w pomieszczeniu, samym będąc niewidocznym. Musisz jednak pamiętać, że aby uzyskać efekt widoczności w jedną stronę, w pomieszczeniu z którego będziesz " podglądać" natężenie światła czyli oświetlenie musi być odpowiednio słabsze niż w pomieszczeniu obok. W rezultacie w drugim pomieszczeniu na szybie uzyskasz przepiękne lustro, które niewątpliwie podniesie estetykę Twojego wnętrza.

- montaż folii okiennej antywłamaniowej wewnątrz pomieszczenia na szybie w oknie zespolonym Folia okienna antywłamaniowa Na zdjęciu powyżej użyto folie antywłamaniową SAFETY 8 MIL . Folia ta w znacznym stopniu utrudni wtargnięcie osobom trzecim do wnętrza pomieszczenia i zabezpieczy przed skutkami stłuczenia szyby. Drugą charakterystyczną cechą folii antywłamaniowej jest fakt, że występuje w kolorze bezbarwnym tzn: w żadnym wypadku nie widać jej obecności na szybie.

- montaż folii okiennej przeciwsłonecznej wewnętrznej o dużej przepuszczalności światła Do montażu na powyższym zdjęciu użyto folii okiennej przeciwsłonecznej R50 Silver. Folia ta charakteryzuje się dużą przepuszczalnością światła jednocześnie zatrzymując znaczną część ciepła, które przedostaje się do pomieszczenia w ciągu słonecznego dnia.

- montaż folii na poliwęglan. Do montażu na powyższym zdjęciu użyto folie na poliwęglan Polycarbon Silver. Folia Polycarbon Silver to folia specjalistyczna o dużej rozszerzalności termicznej. Z uwagi na to, żę płyta poliwęglanowa pod wpływem temperatury rozszerza się i kurczy, nie można nakleić na nią zwykłej folii. Prezentowana folia Polycarbon Silver jest przeznaczona do montażu zewnętrznego wyłącznie na poliwęglan.

- montaż folii z wykorzystaniem rusztowania. Do montażu na powyższym zdjęciu użyto folie okienną przeciwsłoneczną zewnętrzną Silve 40. Folia okienna przeciwsłoneczna Silver 40 posiada wysoką przepuszczalność światła, dzięki czemu chroni przed nagrzewaniem jednocześnie nie przyciemnia naszego pomieszczenia.

Nasze przykładowe prace.

Naszą firme cechuje profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie.
Staramy się w 100 % sprostać Twoim wymaganiom.

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z nami :

tel./fax (42) 250-77-56
lub napisz odpowiemy natychmiast
email: amplus@foliaokienna.pl