Folie Okienne
Amplus

Wyróżnia nas profesjonalizm

Folie zabezpieczająca szklane podłogi

Folia ochronna na szklane podłogi ma za zadanie chronić szkło podłogowe przed uszkodzeniem. Folia jest przezroczysta i po założeniu jest całkowicie niewidoczna na powierzchni, którą chroni.

Folia ma zewnętrzną warstwę odporną na uszkodzenia i cechuje ją wysoka odporność na ścieranie. Dodatkowo folia zabezpiecza powierzchnię przed pęknięciem, a w ekstremalnym przypadku może utrzymać spękane kawałki razem zabezpieczając przed rozpryśnięciem się szkła.

Folie na szklane podłogi i szklane schody

Nowoczesne budownictwo charakteryzuje się dużą ilością szklanych elementów konstrukcyjnych. Ze szkła buduje się schody, balkony, podłogi oraz wiele innych elementów konstrukcyjnych. Szklane elementy przezroczyste umożliwiają ciekawą aranżację wnętrza nie ograniczając dostępu światła i dają efekt nieograniczonej niczym przestrzeni. Szklane podłogi dodają lekkości konstrukcji i sprawiają, że pomieszczenia wyglądają bardzo atrakcyjnie. Szkło jako element konstrukcyjny spotyka się w budynkach użyteczności publicznej, ale też coraz częściej w budownictwie mieszkaniowym.

Coraz powszechniejsze występowanie szklanych podłóg i schodów powoduje potrzebę ochrony powierzchni po których chodzą ludzie przed zarysowaniem i uszkodzeniem. Taką rolę pełni folia zabezpieczająca na szklane podłogi.

Folia zabezpieczająca na szklanej podłodze

Folia zabezpieczająca na szklanych schodach

Schody zabezpecznone folią

Szklana podłoga balkonu Skyline Tower

Zalety folii ochronnej

Folia zabezpieczająca na szklane schody i podłogi wiele zalet, dzięki którym szklane elementy w Twoim wnętrzu będą chronione i pozostaną w stanie niezmienionym przez cały okres użytkowania.

  • folia jest całkowicie przezroczysta - po zamontowaniu podłoga czy schody wyglądają tak samo jak przed przyklejeniem folii.
  • zachowanie wystroju wnętrza - folia swoim ochronnym działaniem nie zaburza wystroju wnętrza,
  • niski koszt zabezpieczenia - folia jest stosunkowo niedroga w stosunku do powierzchni, którą chroni
  • pełna odwracalność zabezpieczenia - w razie "niefortunnego przypadku" folia zabezpieczy powierzchnię szkła, sama ulegając uszkodzeniu. Wystarczy wtedy wymienić samą folię, a powierzchnia pod nią nadal będzie nienaruszona

Kup w naszym sklepie: Folia zabezpieczająca szklane podłogi